O nás

V realitních oboru se pohybujeme více než 10 let. Před rokem jsme se  rozhodli založit vlastní společnost a specializovat se v této oblasti na moderní a prémiové služby.  

 
Našim klientům se vždy snažíme věnovat nadstandardní péči. Při své práci využíváme inovativní a moderní postupy. Důraz klademe rovněž na transparentnost a přehlednost ocenění nabízených služeb. Naše nabídka je vždy jasně definovaná, služby strukturovaně popsané a přehledně oceněné.  

Snažíme se odstranit zažitou představu o neprůhledných a nadhodnocených službách realitních kanceláří. Náš klient vždy předem vidí, za co platí a kolik finálně za službu uhradí. 

 

Základem každého úspěšného realitního obchodu je kvalitní příprava nemovitosti na prodej. V této fázi se proto věnujeme každému detailu, který mnohdy rozhoduje o úspěšnosti celé transakce. Předtím, než uzavřeme s klientem zprostředkovatelskou smlouvu, provedeme analýzu trhu, stanovíme optimální nabídkovou cenu nemovitosti - vždy s ohledem na konkrétní potřeby klienta, sestavíme podrobný plán prodeje. Následně pro daný prodej navrhneme optimální kombinaci služeb a předáme klientovi detailně zpracovanou a závaznou cenovou nabídku.  

 

Služby, které při prodeji realizujeme, jsou Home Staging a Foto Staging, neboli příprava nemovitosti na realizaci profesionální foto prezentace. Nemovitost dále zdokumentujeme pomocí zařízení podporujícího 3D skenování prostoru a jsme tak schopni nemovitost prezentovat virtuální formou. K moderním službám, které poskytujeme, patří rovněž zpracování reklamního video spotu s komentářem makléře. Dle poptávky připravíme také prostorový 3D půdorys s interaktivním nahlížením. Můžeme zajistit letecké foto i video záběry a názorně zobrazit lokalitu v níž je nemovitost zasazena.  

 

Mezi standardní služby dále patří prezentace nemovitosti na realitních serverech, sociálních sítích, webové prezentaci, interních systémech a dalších kanálech. 

 

inpremium