Služby

Rádi bychom Vám představili základní služby, které v rámci svého působení poskytujeme a partnery, se kterými při prezentaci a prodeji nemovitostí spolupracujeme.

Vždy s jasným cílem - prodat nemovitost za co nejvyšší možnou cenu za použití moderních a elegantních postupů odpovídajících špičkovým realitním službám 21. století. 


 

1. Home Staging a Foto Staging - Oslovit potencionální zájemce, ukázat atraktivnost nemovitosti.

Ve spolupráci s Janou Krátkou Rybínovou zajistím prezentaci Vaší nemovitosti, aby zaujala na první pohled. Profesionální fotografie jsou samozřejmostí.

Obývací pokoj: před proměnou (vlevo) a po proměně (vpravo)

Kuchyně: před proměnou (vlevo) a po proměně (vpravo)

2. 3D virtuální prohlídka Vaší nemovitosti - Nejmodernější nástroj pro prezentaci nemovitosti

Díky metodě 3D SCAN nemovitosti získá zájemce kompletní představu o bytu/domu ještě před tím, než danou nemovitost navštíví. Na prohlídky již tedy chodí vážní zájemci a šetří se tak Váš čas. POdívejte se, jak taková virtuální prohlídka nemovitosti vypadá.

3. Videoprohlídky, letecká záběry, reklamní video-spoty - Atraktivní nástroj k prezentaci nemovitosti

Jedná se o další variantu, jak lákavě představit Vaši nemovitost. Video obsahuje kromě záběrům interiéru např. také letecké záběry okolí, komentář makléře s popisem nemovitosti atd. Nabízí se zde také varianta zpracování krátkých video-spotů, které fungují jako lákavá reklama pro potencionální zájemce.

4. Prezentace nemovitosti (realitní servery, stránka nemovitosti, sociální sítě a další - Prezentace nemovitosti spojená s cílenou reklamou

Nabízené nemovitosti prezentujeme na předních realitních serverech, které konkrétně volíme po konzultaci s majitelem.  K dané nemovitosti také vytvoříme přímo stránku nemovitosti, kde byt/dům uceleně představíme. Účinným nástrojem je také prezentace nemovitosti na sociálních sítích. Výhodou u této metody je, že přímo cílíme na potencionální zájemce.

5. Půdorysy, zaměření nemovitosti - Ucelený způsob prezentace

Ať už jako doplnění k předchozím způsobům inzerce, nebo samostatně k fotografiím nemovitosti zajistíme zpracování 2D a 3D půdorysů nemovitosti. Pokud bude potřeba, zajistíme i samostatné zaměření plochy nemovitosti.

6. Právní servis - Pomůžeme se zpracováním veškerých dokumentů

Spolupracujeme s odborníky z oblasti práva, financování. Jsme schopni zajistit komplexní právní servis ve spolupráci s našimi partnery. Zájemcům pomůžeme s financováním koupě bytu, domu, zajistíme zpracování rezervačních smluv, kupních smluv a řešení uložení peněz do úschovy. Komunikujeme s katastrálním úřadem a podáme vklad na katastrální úřad, jsme schopni zajistit zpracování energetického štítku budovy.

7. … a další

Výše jsme Vám představili příklady služeb, které v rámci svého působení zajišťujeme. Konkrétní cenová nabídka bude zpracována dle vzájemné dohody s klientem.

Celkový seznam služeb je ovšem mnohem širší. Jedná se o celistvý proces od prvotní prohlídky nemovitosti, její inzerce, realizování prohlídek se zájemci, až po řešení financování koupě, rezervační smlouvy, úschovní smlouvy, právních služeb, komunikace s katastrálním úřadem, předání bytu, řešení daňového přiznání atd. 

Chcete se dozvědět více informací? Neváhejte nás kontaktovat. Rád si s Vámi domluvíme schůzku.

Napište nám

*
*
*
*
lname: phone: fname: email: